Szczegóły oferty

Dekarz

Miasto: WESTLAND | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: Budownictwo

Dla naszego klienta w miejscowości Monster poszukujemy doświadczonego dekarza. Praca obejmuje różne projekty na terenie Westland.

Opis stanowiska

Nasz zleceniodawca to dynamicznie rozwijająca się firma, która zajmuje się innowacyjnymi i trwałymi systemami dachowymi. Od dostawy, poprzez instalację aż do konserwacji - jakość i profesjonalizm stoi zawsze na pierwszym miejscu.

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało kładzenie bitumicznych pokryć, głównie na płaskich konstrukcjach dachowych, usuwanie starych pokryć dachowych oraz wykonywanie podkładów pod nowe.

Wymagania

  • znajomość języka holenderskiego
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • chęć podjęcia współpracy na dluższy okres czasu

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów