Szczegóły oferty

Monter reklam

Miasto: WESTLAND | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: Przemysł/Technika

Opis stanowiska

Przeciętny człowiek widzi średnio 1546 reklam dziennie. Plakaty, ulotki, e-maile z różnych firm przykuwają naszą uwagę mniej lub bardziej, jednak każda reklama zła czy dobra zostawia swój ślad w naszej podświadomości.

Nasz klient, z siedzibą w Westland, poszukuje kolejnej osoby do swojej rozwijającej się firmy. Jeżeli masz doświadczenie w aplikowaniu folii na powierzchnie płaskie i tłoczone, jest to interesująca oferta dla Ciebie. Do Twoich obowiązków będzie należeć wyklejanie witryn sklepowych, billboardów, oklejanie samochodów osobowych oraz dostawczych. Będziesz pracował równie na hali przy produkcji kasetonów, banerów oraz tablic reklamowych, na zewnętrznych lokacjach przy montażu elementów reklamowych. Jeżeli jesteś osobą precyzyjną, masz zdolności manualne, chcesz pracować w ciekawej branży-zgłoś się do nas.

Wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kategorii B
  • komunikatywna znajomość języka holenderskiego

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów