Szczegóły oferty

Personel sprzatajacy

Miasto: POELDIJK | Rodzaj zatrudnienia: Część etatu | Ilość godzin tygodniowo: 3 | Sektor: Usługi hotelarskie / świadczenie usług

Dla naszego klienta w Poeldijk poszukujemy zmotywowanych osób do pracy przy sprzątaniu industrialnym w branży produkcyjnej.

Opis stanowiska

Poszukujemy zmotywowanych osób gotowych do pracy jeden dzień w tygodniu w godzinach 12:00-13:00 do godziny 14:00. Do Twoich obowiązków należało będzie sprzątanie: biur, kantyn i toalet.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • doświadczenie przy sprzątaniu - mile widziane
  • motywacja i chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów