Szczegóły oferty

Bukiety bandowe - pracownik produkcji

Miasto: AALSMEER | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: Rolnictwo/Ogrodnictwo

Dla naszego klienta w Aalsmeer szukamy osób chętnych do pracy przy bukietach bandowych oraz na pakowni róż.

Opis stanowiska

Firma specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju bukietów (bukiety bandowe, bukiety kręcone, bukiety mono, róże) oraz ich eksportem na rynek niemiecki. Do Twoich obowiązków będzie należeć rozdzielanie kwiatów, kontrola jakości, wykładanie kwiatów na bandę, pakowanie gotowych bukietów.

Nie musisz posiadać doświadczenia, wszystkie praktyczne umiejętności zdobędziesz z nami. Jeżeli jesteś zmotywowana/y, chętnie uczysz się nowych rzeczy - jest to oferta właśnie dla Ciebie.

Zapewniamy transport z Den Haag. Do dyspozycji mamy również firmowe auta. Mile widziane osoby z Aalsmeer i okolic.

Wymagania

  • motywacja oraz chęć do pracy
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy w grupie
  • dokładność

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów