Szczegóły oferty

Pracownik produkcji sałatek

Miasto: WESTLAND | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Produkcja

Dla jednego z naszych klientów w Den Haag poszukujemy zmotywowanych i odpowiedzialnych osób do pracy przy produkcji sałatek.

Opis stanowiska

Nasz klient to firma wyróżniająca się jakością. Dzięki unikalnym recepturom i metodom produkcji oferują produkty wysokiej jakości, a swoich działaniach stawiają na zadowolenie wysokich wymagań konsumentów.

Aktualnie poszukujemy zmotywowanych i zaangażowanych osób, które będą odpowiedzialne za pracę przy produkcji sałatek.

Oferujemy możliwość wyjazdu indywidualnego lub w parze.

Wymagania

  • znajomość j. angielskiego lub holenderskiego - min. w stopniu podstawowym
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz na min. 3 miesiące
  • motywacja i zaangażowanie
  • prawo jazdy kat. B - będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów