Szczegóły oferty

Teamlider - logistyka

Miasto: WADDINXVEEN | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Produkcja

Dla naszego klienta w Waddinxveen poszukujemy doświadczonej i ambitnej osoby na stanowisko teamlidera działu logistycznego w sektorze AGF.

Opis stanowiska

Nasz zleceniodawca to nowoczesna i innowacyjna firma zajmująca się dystrybucją pakowanych warzyw do supermarketów w Europie zachodniej. Firma zatrudnia ponad 9000 osób i działa w 25 krajach na całym świecie. Twoim najważniejszym obowiązkiem, jako teamlider jest dbanie o ty, by zamówienia każdego dnia docierały do klienta na czas i spełniały wymogi jakości. Zakres Twoich zadań jest szeroki i zróżnicowany i obejmuje m.in. nadzór pracy swojej grupy oraz podział ich obowiązków, zarządzanie teamem brygadzistów, administracja.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka holenderskiego i angielskiego
  • doświadczenie w branży AGF oraz w obsłudze systemów komputerowych, w tym SAP
  • umiejętność kierowania grupą osób
  • duże poczucie odpowiedzialności i gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych (w sezonie)
  • dokładność, sumienność oraz wysoko rozwinięte zdolności komunikacji

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • możliwość stałej współpracy i rozwoju