Szczegóły oferty

Praca przy bukietach/Lider Bandy

Miasto: AALSMEER | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Produkcja

Dla naszego klienta w Aalmseer poszukujemy doświadczonego Lidera Bandy.

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w miejscowości Aalsmeer szukamy doświadczonego Lidera Bandy. Firma specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju bukietów oraz ich eksportem na rynek niemiecki. Jako Leader Bandy będziesz odpowiedzialny za zarządzanie zamówieniami oraz zespołem pracowników. Do Twoich obowiązków będzie należeć rozdzielenie zamówień, sprawdzanie asortymentu na linii produkcyjnej, monitorowanie procesu produkcji,kontrola jakości wysyłanych produktów (bukiety mono, bukiety bandowe, bukiety kręcone), a także szkolenie nowych pracowników.

Wymagania

  • dobra znajomość języka holenderskiego lub angielskiego
  • doświadczenie w branży kwiatowej
  • dobra organizacja pracy
  • dokładność i elastyczność
  • umiejętność motywowania pracowników
  • posiadanie prawa jazdy kat.B bedzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów