Szczegóły oferty

Pracownik szklarniowy - sadzenie młodych plantów

Miasto: VALKENBURG ZH | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Rolnictwo/Ogrodnictwo

Dla jednego z naszych klientów w Valkenburg (ZH) poszukujemy zmotywowanych i ambitnych osób do pracy przy ksadzeniu i pielęgnacji młodych kwiatów.

Opis stanowiska

Nasz klient to innowacyjna firma rodzinna, która z powodzeniem działa na międzynarodowym rynku kwiatowym, dzięki nieustannemu poprawianiu genetyki i technologii uprawy oraz poprzez intensywną współpracę z partnerami z sieci. Poszukujemy osoby odpowiedzialnej i ambitnej, która zainteresowana jest dłuższą współpracą.

Wymagania

  • prawo jazdy
  • motywacja do pracy
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów