Szczegóły oferty

Pracownik działu obsługi klienta

Miasto: MAASDIJK | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Obsługa klienta/Call Center

Dla naszego holenderskiego klienta poszukujemy osób mówiących komunikatywnie w języku holenderskim na Dział Obsługi Klienta.

Opis stanowiska

Nasz klient to niewielka, nowoczesna firma zajmująca się dystrybucją, składowaniem i transportem produktów. Będziesz odpowiedzialny za kompleksową obsługę klienta. Do Twoich obowiązków będzie należeć wypełnianie zamówień, przyjmowanie zwrotów towarów, archiwizowanie zamówień w systemie, a także prace bezpośrednio na magazynie.

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka holenderskiego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B (nie może być starsze niż 10 lat)
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz proaktywność
  • chęć podjęcia współpracy na dłuższy czas

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów