Szczegóły oferty

Usługi kurierskie

Miasto: 'S-GRAVENHAGE | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Logistyka

Dla naszego klienta specjalizującego się w dystrybucji i różnych usługach kurierskich w Hadze poszukujemy pełnoetatowych dostawców.

Opis stanowiska

Jako kurier będziesz odpowiedzialny za dostarczanie lub odbiór paczek oraz towarów. Będziesz pracował zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem.

Wymagania

  • komunikatywna  znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • prawo jazdy kat. B (nie może być starsze niż 10 lat)
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz proaktywność
  • chęć podjęcia współpracy na dłuższy czas

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów