Szczegóły oferty

AGF – przygotowywanie bonów i praca produkcyjna

Miasto: POELDIJK | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Logistyka

Dla naszego klienta w Poeldijk, firmy zajmującej się pakowaniem warzyw i owoców, poszukujemy zmotywowanej i ambitnej osoby, która będzie odpowiedzialna za przygotowywanie bonów oraz pomoc przy produkcji.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby na tym stanowisku będzie należało m.in.: drukowanie i przygotowywanie bonów na produkty żywnościowe oraz rozdzielanie gotowych zamówień.

Oferta ta dotyczy osób zainteresowanych podjęciem współpracy na dłuższy okres czasu.

Wymagania

  • dobra znajomość języka holenderskiego
  • własny transport do pracy
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki oraz proaktywność
  • chęć podjęcia współpracy na dłuższy czas

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów