Szczegóły oferty

Pracownik magazynu - orderpicker webshop

Miasto: AALSMEER | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Logistyka

Dla jednego z naszych klientów z siedzibą w Aalsmeer poszukujemy osób do pracy na stanowisku: orderpicker webshop.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za samodzielne przygotowywanie i realizowanie zamówień z webshop, a także wykonywanie innych prac magazynowych w centrum dystrybucyjnym.

Oferta skierowana jest do osób posługujących się językiem holenderskim i/lub angielskim na poziomie komunikatywnym

Wymagania

  • doświadczenie w pracach magazynowych oraz jako orderpicker
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy okres
  • chęć i motywacja do pracy
  • prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów