Szczegóły oferty

Pracownik zieleni miejskiej

Miasto: 'S-GRAVENHAGE | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Rolnictwo/Ogrodnictwo

Dla naszego klienta w rejonie Den Haag i Rijswijk poszukujemy osób chętnych do pracy w zieleni miejskiej. Oferta skierowana jest do osób posiadających doświadczenie przy obsłudze kosiarek spalinowych.

Opis stanowiska

Nasz zleceniodawca działa w sektorze od 75 lat, współpracując z różnymi instytucjami i firmami, dbając o zieleń w regionie Westland, Den Haag i Rotterdam. Praca polega na wykonywaniu różnych czynności związanych z pielęgnacją terenów zielonych, m.in. koszenie trawy (za pomocą kosiarek spalinowych), porządkowanie skwerów i parków oraz inne prace porządkowe.

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze kosiarek - warunek konieczny
  • znajomość języka holenderskiego lub angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
  • własny transport do pracy

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów