Szczegóły oferty

Załadunkowy/rozładunkowy - sektor kwiatowy

Miasto: AALSMEER | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Logistyka

Poszukujemy osób chętnych do pracy na zmianę dzienną jako zaladunkowy/rozładunkowy w sektorze kwiatowym. Możliwość rozpoczęcia pracy od poniedziałku 25 Września.

Opis stanowiska

Nasz zleceniodawca to firma, która znajduje się bezpośrednio przy lotnisku Amsterdam Cargo, w Aalsmeer i służy usługi jako niezależny dystrybutor i dostawca na międzynarodowym rynku świeżych produktów, takich jak kwiaty, rośliny, warzywa i owoce. Do Twoich obowiązków będzie należało m.in. rozładowywanie i załadowywanie palet z kwiatami.

Wymagania

  • prawo jazdy - mile widziane
  • dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego bądź holenderskiego
  • VOG - holenderskie zaświadczenie o niekaralności (zwrot kosztów)

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów