Szczegóły oferty

Pracownik szklarni z orchideami

Miasto: PIJNACKER | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Rolnictwo/Ogrodnictwo

Dla naszego klienta w Pijnacker poszukujemy zmotywowanych osób do pracy w szklarni przy orchideach.

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie wykonywanie różnych czynności związanych z uprawą i pielęgnacją orchidei (m.in. sztokowanie).

Poszukujemy osoby energicznej i chętnej do podjęcia współpracy od zaraz na dłuższy czas.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy przy orchideach (minimum 6 miesięcy)
  • znajomość języka holenderskiego lub angielskiego - co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • zdolności manualne
  • motywacja do pracy

    Oferujemy

    • legalne zatrudnienie
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • przejrzyste warunki zatrudnienia
    • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
    • możliwość stałej współpracy
    • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
    • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
    • wsparcie koordynatorów