Szczegóły oferty

Spawacz - pracownik produkcji metalu

Miasto: WATERINGEN | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Przemysł/Techinka

Dla jednego z naszych klientów z siedzibą w Wateringen poszukujemy osób do pracy przy produkcji metalu.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za spawanie (metodą mig/mag) metalowych części takich jak wózki, belki, słupy, a także za czytanie rysunków oraz obsługę maszyn do wytłaczania, dziurkowania i wyciskania produktów metalowych.

Wymagania

  • uprawnienia MIG/MAG
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego- co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy okres
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów