Szczegóły oferty

Order picker - realizacja zamówień kwiatowych

Miasto: AALSMEER | Rodzaj zatrudnienia: Praca sezonowa | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Rolnictwo/Ogrodnictwo

Dla kilku naszych klientów na terenie Holandii poszukujemy osób do pracy przy realizacji zamówień kwiatowych (order picker).

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za samodzielne przygotowywanie i realizowanie zamówień kwiatowych, kontrolę jakości produktu oraz weryfikację ewentualnych odchyleń lub braków w zamówieniach.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego - min. w stopniu dobrym
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - będzie dodatkowym atutem
  • samodzielność oraz umiejętność organizacji czasu pracy
  • dyspozycyjność od zaraz na dłuższy okres
  • chęć i motywacja do pracy

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów