Szczegóły oferty

Pracownik produkcji - bukiety bandowe

Miasto: AALSMEER | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor: Rolnictwo/Ogrodnictwo

Dla naszego klienta w Aalsmeer szukamy osób chętnych do pracy przy bukietach bandowych.

Opis stanowiska

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników do firmy zajmującej się produkcją bukietów. Praca polega na tworzeniu bukietów bandowych, a do obowiązków osoby na tym stanowisku należy m.in. pakowanie i sortowanie kwiatów ciętych, układanie ich na bandę, a także wkładanie gotowych bukietów do wiaderek.

Po wykazaniu się oferujemy możliwość podjęcia współpracy na dłuższy okres.

Wymagania

  • chęć i motywacja do pracy
  • dyspozycyjność od 30.01.2018 r.
  • znajomość języka holenderskiego i/lub angielskiego - mile widziana
  • doświadczenie przy kwiatach - będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy również w weekendy

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów