Szczegóły oferty

Pracownik uprawy kwiatów

Miasto: HOEK VAN HOLLAND | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Rolnictwo/Ogrodnictwo

Dla jednego z naszych klientów w Hoek van Holland poszukujemy osób do pracy przy pielęgnacji hortensji.

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należało będzie; przesadzanie, przycinanie sadzonek hortensji. Na początku praca ta odbywać się będzie na świeżym powietrzu, jeśli warunki atmosferyczne na to pozwolą, a następnie na szklarni.

Wymagania

  • Motywacja do pracy;
  • Prawo Jazdy kategorii B mile widziane;
  • Samodzielność, jak i umiejętność pracy w zespole;

Oferujemy

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia;
  • Prace w zgranym zespole;
  • Stałe godziny pracy;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag);
  • Zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling).