Szczegóły oferty

Pracownik pakujący pomidory- zmiana popołudniowa/nocna

Miasto: MAASLAND | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Rolnictwo/Ogrodnictwo

Dla naszego klienta w Maasland szukamy osób chętnych do pracy przy pakowaniu pomidorów na zmianę popołudniową/nocą.

Opis stanowiska

Praca odbywać się będzie w systemie popołudniowym: od godziny 17:30 do godziny 4:30.Po wykazaniu się oferujemy możliwość podjęcia współpracy na dłuższy okres. Godziny nocne wypłacane są z dodatkiem 25%, płatne po godzinie 23:00.

Wymagania

  • Wysoka motywacja do pracy;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
  • Dyspozycyjność oraz elastyczność co do godzin pracy;

Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole;
  • Stałe godziny pracy;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag);
  • Zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling);