Szczegóły oferty

Personel sprzątający

Miasto: RIJSWIJK ZH | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 38 | Sektor Usługi hotelarskie / świadczenie usług

Dla naszego klienta w Rijswijk poszukujemy osób chcących podjąć pracę w sektorze sprzątającym.

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należało będzie: sprzątanie biur oraz budynków mieszkalnych.

Osoby zainteresowane tą ofertą, proszę o składanie aplikacji online lub kontakt osobisty z oddziałami naszych biur w Den Haag lub Rotterdam.

Wymagania

  • Doświadczenie wymagane;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy;
  • Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie;

Oferujemy

  • Stałe godziny pracy;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag);
  • Zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling);