Szczegóły oferty

Pracownik sortowni papryki

Miasto: BLEISWIJK | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Rolnictwo/Ogrodnictwo

Dla naszego klienta w Bleiswijk poszukujemy zmotywowanych kandydatów do pracy przy pakowaniu i sortowaniu papryki.

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należało będzie: pakowanie oraz sortowanie papryki, oraz od czasu do czasu inne obowiązki związane z pracą produkcyjną.

Nasz klient to mała rodzinna firma zajmująca się uprawą papryki, ceni sobie jakość i staranność wykonywanej pracy. W zamian możesz liczyć na milą atmosferę pracy oraz możliwość dłuższej współpracy.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane;
  • Dyspozycyjność oraz elastyczność co do godzin pracy;
  • Prawo jazdy kategorii B oraz własny środek transportu mile widziany;
  • Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie;

Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole;
  • Stałe godziny pracy;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag);
  • Zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling);