Szczegóły oferty

Pracownik szklarni z ogórkami

Miasto: BERKEL EN RODENRIJS | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Rolnictwo/Ogrodnictwo

Dla naszego klienta w Berkel en Rodenrijs szukamy osób z doświadczeniem w pracy przy ogórkach.

Opis stanowiska

Osoba na tej funkcji będzie odpowiedzialna za czynności związane z uprawą, pielęgnacją i zbiorem ogóków na szklarni. Oferta skierowana jest do osób chcących podjąć dłuższą współpracę.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy przy ogórkach, minimum 3 miesiące;
  • Motywacja;
  • Własny transport;
  • Znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego;

Oferujemy

  • Możliwość podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag);
  • Zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling);