Szczegóły oferty

Pracownik selekcji kwiatów

Miasto: HEINO | Rodzaj zatrudnienia: Praca sezonowa | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Rolnictwo/Ogrodnictwo

Dla naszych klientów w regionie Overijssel poszukujemy zmotywowanych osób do pracy na zewnątrz przy selekcji kwiatów oraz usuwaniu chwastów.

Opis stanowiska

Do obowiązków osób zatrudnionych należeć będzie selekcjonowanie kwiatów oraz wykonywanie prostych prac przy odchwaszczaniu pól kwiatowych.

Praca rozpoczyna się na początku maja 2017.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B - mile widziane;
  • Znajomość języka obcego - mile widziana;
  • Chęć do pracy na świeżym powietrzu;
  • Motywacja do pracy i zaangażowanie w obowiązki pracownika;
  • Dyspozycyjność na minimum 2 miesiące;

Oferujemy

  • Szczegółowe i jasne warunki zatrudnienia;
  • Cotygodniowe rozliczenie godzin i wypłaty;
  • Dobre warunki zakwaterowania;
  • Atrakcyjne stawki godzinowe dla osób na "wiekówce" tzn. wyższe niż minimalne;
  • Nadgodziny płatne extra;
  • Darmowy transport z miejsca zakwaterowania do pracy i powroty bez opóźnień;
  • Opiekę koordynatora;
  • Opcjonalnie pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii;