Szczegóły oferty

Praca dla osób z doświadczeniem przy pomidorach

Miasto: KWINTSHEUL | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Rolnictwo/Ogrodnictwo

Dla naszego klienta w Kwintsheul poszukujemy zmotywowanych osób z doświadczeniem przy pomidorach.

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należała będzie jedna z wymienionych poniżej czynności: cięcie lub zrywanie pomidorów, opuszczanie pędów (zakken), okręcanie pędów (draaien), obrywanie kwiatostanu (snoeien).

Jeśli posiadacz doświadczenie przy wyżej wymienionych czynnościach zapraszamy do rejestracji,

Wymagania

  • Doświadczenie na ww. stanowisku;
  • Samodzielność, jak i umiejętność pracy w zespole;
  • Dbałość o szczegóły, dokładność, sumienność;

Oferujemy

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia;
  • Prace w zgranym zespole;
  • Stałe godziny pracy;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag);
  • Zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling).