Szczegóły oferty

Pracownik szklarniowy - papryka

Miasto: MAASDIJK | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Rolnictwo/Ogrodnictwo

Dla naszego klienta w Maasdijk poszukujemy osób do pracy w szklarniach zajmujących się uprawą papryki.

Opis stanowiska

Nasz zleceniodawca to nowoczesna i rozwijająca się firma, która uprawą papryki zajmuje się od kilkudziesięciu lat. Okres ten pozwolił na wyspecjalizowanie się oraz zdobycie cennych doświadczeń w produkcji wysokiej jakości papryki.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy przy ścinaniu papryki - min. 6 miesięcy;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub holenderskiego;
  • Dyspozycyjność i motywacja do pracy;

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej firmie;
  • Możliwość stałego zatrudnienia;
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia;