Szczegóły oferty

Pracownik logistyki

Miasto: DIEMEN | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Logistyka

Dla jednego z naszych klientów w Diemen zajmującego się dystrybucją produktów drogeryjnych pilnie poszukujemy osoby na stanowisko: pracownik magazynowy/orderpicker.

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należało będzie kompletowanie zamówień.

Jeśli jesteś osoba energiczna i masz doświadczenie na podobnym stanowisku lub posiadasz aspiracje do zdobycia nowych kwalifikacji na stanowisku 'orderpicker'. Zapraszamy do aplikacji. Szukamy osób, którym nie będzie przeszkadzał dystans do pracy jest to okolo 40 km od Den Haag.

Wymagania

  • Znajomość języka holenderskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Ważne prawo jazdy i chęć do jazdy firmowym autem;
  • Doświadczenie na wózkach widłowych lub jako orderpicker – mile widziana.

Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole;
  • Stałe godziny pracy;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag);
  • Zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling).