Szczegóły oferty

Załadunkowy/rozładunkowy

Miasto: AALSMEER | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Logistyka

Dla naszego klienta w Aalsmeer poszukujemy zmotywowanej osoby z doświadczeniem przy rozładunku i załadunku towarów.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za końcową kontrolę jakość podczas załadunku, jak i również rozładunek, komunikację z kierowcami ciężarówek odnośnie wytycznych co do załadunku towaru.

Nasz klient to nowa rozwijająca się firma, która ceni sobie jakość i staranność wykonywanej pracy. W zamian możesz liczyć na mila atmosfera i możliwość rozwoju oraz zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin.

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego;
  • Dyspozycyjność oraz elastyczność co do godzin pracy;
  • Prawo jazdy kategorii B (osoby z okolic Aalsmeer mile widziane);
  • Doświadczenie na tym samym lub podobnym stanowisku wymagane;

Oferujemy

  • Pracę w zgranym zespole;
  • Stałe godziny pracy;
  • Ubezpieczenie zdrowotne;
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag);
  • Zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling).