Szczegóły oferty

Dystrybutor kwiatów

Miasto: AALSMEER | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Logistyka

Dla naszego klienta w Aalsmeer poszukujemy zmotywowanego pracownika logistycznego, który podejmie pracę w dziale zajmującym się dystrybucja kwiatów.

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za m.in. samodzielne przygotowywanie kwiatów do zamówień z pomocą listy, sprawdzanie jakości kwiatów oraz notowanie i informowanie o znalezionych wadach oraz odchyleniach w jakości produktu.

Nasz klient to nowa rozwijająca się firma zajmująca się dystrybucja kwiatów. Firma ceni sobie zaangażowanie oraz jakość w wykonywaniu pracy. W zamian możesz liczyć na miłą atmosferę oraz możliwość dłuższej współpracy.

Wymagania

  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub/i holenderskiego
  • dyspozycyjność oraz elastyczność co do godzin pracy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • prawo jazdy kategorii B oraz własny środek transportu - mile widziany
  • motywacja do pracy i zaangażowanie
  • zaświadcznie o niekaralności

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (dodatki zmianowe)
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów