Szczegóły oferty

Pracownik giełdy kwiatów – pół etatu

Miasto: HONSELERSDIJK | Rodzaj zatrudnienia: Część etatu | Ilość godzin tygodniowo: 20 | Sektor Logistyka

Nasz zleceniodawca - niewielka rodzinna firma zajmującą się dystrybucją kwiatów na całą Europę - poszukuje osób do pracy z doświadczeniem przy pakowaniu kwiatów. Oferta pracy dotyczy osób zainteresowanych pracą na pół etatu.

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Honselersdijk zajmującego się dystrybucją kwiatów poszukujemy osób zainteresowany pracą 2 dni w tygodniu (poniedziałek oraz piątek). Nasz klient to rozwijająca się rodzinna firma od lat zajmująca się dystrybucją kwiatów. Firma ceni sobie jakość i staranność wykonywanej pracy. W zamian możesz liczyć na miłą atmosferę oraz możliwość dłuższej współpracy.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy przy pakowaniu kwiatów i przygotowywaniu ich do wysyłki
  • motywacja i gotowość do pracy w niskiej temperaturze
  • znajomość języka angielskiego lub holenderskiego - mile widziana
  • chęć do pracy w poniedziałki i piątki przez dłuższy okres czasu
  • dyspozycyjność od wczesnych godzin porannych

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • cotygodniowe rozliczanie godzin pracy
  • możliwość stałej współpracy
  • dofinansowanie do ubezpieczenia (zorgtoeslag)
  • zwrot części kosztów zakwaterowania (ET regeling)
  • wsparcie koordynatorów