Szczegóły oferty

Operator wózka widłowego

Miasto: WADDINXVEEN | Rodzaj zatrudnienia: Na czas nieokreślony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Logistyka

Dla naszego klient specjalizującego się w imporcie i eksporcie warzyw oraz owoców poszukujemy doświadczonych operatorów wózka widłowego.

Opis stanowiska

Jako operator wózka widłowego będziesz odpowiedzialny za dzienną dystrybucję towaru wewnątrz firmy. Dbasz, aby produkty oraz wyrób gotowy trafiały w odpowiednie miejsce w magazynie. Temperatura wewnątrz to około 12 stopni. W miarę możliwości, możesz wspomagać logistycznie kolegów z produkcji. Firma zajmuje się produkcją dla supermaketów co wiąże się z możliwością pracy w wybrane soboty i święta.

Wymagania

  • Udokumentowane doświadczenie;
  • Ważny ceryfikat;
  • Doświadczenie w logistyce;
  • Pełna dyspozycyjność i motywacja;

Oferujemy

  • Praca w nowoczesnej firmie;
  • Zarobki adekwatne do obejmowanego stanowiska;
  • Możliwość stałego zatrudnienia;
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia;