Szczegóły oferty

Dystrybutor kwiatów

Miasto: AALSMEER | Rodzaj zatrudnienia: Na czas określony | Ilość godzin tygodniowo: 40 | Sektor Logistyka

Dla jednego z naszych klientów w Aalsmeer zajmującego się dystrybucją róż ciętych poszukujemy zmotywowanej osoby do prac logistycznych.

Opis stanowiska

Zaczynając będziesz miał możliwość zapoznania się z wszystkimi procesami logistykiobowiązującymi w firmie. Żeby łatwiej przyswoić specyfikę stanowiska piersze kroki stawiasz jako pracownik produkcji. Rozładunek, załadunek oraz sortowanie kwiatów.

Kolejno zapoznajesz się z innymi stanowiskami docelowo obejmując etat w dziale dystrybucji. Odbieranie towaru oraz kontrola jakości. Transport wewnętrzny. Przygotowywanie miejsc pracy.

Wymagania

  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub/i holenderskiego
  • Prawo jazdy oraz własny środek transportu
  • Uprawniania do obsługi wózka widłowego
  • Pełna dyspozycyjność i motywacja do pracy

Oferujemy

  • Mozliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do obejmowanego stanowiska
  • Przejrzyste warunki zatrudnienia